Vihmategija OÜ tegutseb aastast 2012 ja oleme selle aja jooksul aidanud üle 250 kliendi ja loonud nendega koostöös peaaegu 300 veebilehte.

Oleme paindlikud ja püüame alati anda oma parima selleks, et klient ei saaks mitte ainult veebilehte, vaid töötava lahenduse, mis aitab tal tulla välja otsingutes ja saada päringuid või müüki e-poes.

Rain rain@vihmategija.ee

Rain on ettevõtte asutaja ja juht.

Rain peab ennast turundusinimeseks. Varasemalt on Rain juhtinud erineva suuruseid ettevõtteid. Sellest kogemusest on kõvasti kasu uute klientidega vesteldes, et nende vajadusi paremini mõista. Sedasi saab Rain olla heaks vahelüliks kliendi ja “Patsiga poisi” vahel. Rain on suurepärane suhtleja ning annab alati nõu, kui näeb võimalust olukorda parandada.

Lisaks koolitab Rain endale WordPressi baasil kodulehe tegijaid koolitusfirmas “Kodulehekoolitused

Joosep joosep@vihmategija.ee

Joosep töötab loovarendajana, teeb kodulehed kiireks ja otsimootoritele sobivaks – tõeline SEO meister. Lisaks sellele on Joosep ka foto- ja videograaf, kes aitab kodulehele visuaalseid lahendusi luua. Joosep on peagi lõpetamas Tallinna Tehnikaülikoolis IT süsteemide arendus eriala ja täiendab ennast igapäevaselt.

Joosep on hinnatud video- ja fotograaf pulmas ja peol. Salvestab hetki raamidesse, aga ise mõtleb ikka “raamidest välja”. Hobideks on muusika, investeerimine ja tennis.

Markus markus@vihmategija.ee

Markus on meie “Patsiga poiss”. Patse tal küll pole ja enam poisiks ka nimetada ei saa, kuid ta on alati korrektne ja kohusetundlik. Ei ole olemas olukorda, mida Markus lahendada ei oska. Markust motiveerivad uued väljakutsed.

Vabal ajal tegeleb loodusfotograafiaga ning naudib matkamist. On käinud mägedes, vaadanud sealt kaugele ja …endasse.

Katrin katrin@vihmategija.ee

Katrin veab meie müügiosakonda. Kui tema helistab, siis pääsu ei ole. Kontori hing ja sünnipäevade meelespidaja. Armastab kujundustöid ja ennast täiendada erinevatel koolitustel.

Katrinile meeldib väga reisida. Olgu see siis Eestis või Euroopas, tema on ikka rahul. Lemmik sihtkohaks on Tai ja Kagu-Aasia piirkond. Armastab maitsvalt küpsetada, kodust iluaeda harida ja ei karda aiamaal näppe mullaseks teha.

Meie klientide tagasiside

Suur tänu!

Kõik läks tõesti kenasti ja teiega oli väga tore ja korrektne koostöö!

Julgen kindlasti ka tulevikus teie poole pöörduda.

Allan Roio
CEO
Readywall LTD

Allan Roio, www.readywall.ee

Partnerluses OÜ Vihmategijaga sündis üks suure hoole ja armastusega loodud Erasmus+ projekti veebisait, mis jutustab loo kuuest Euroopa koolist otsimas sünergiat uue ja traditsioonilise õpikäsituse vahel.

Rain kuulab tähelepanelikult ning hingab kliendiga ühes rütmis.  Eelkõige tänan teda lõpmatu kannatlikkuse ja õpetajameisterlikkuse eest, mis innustas mind veebidisaini põneva maailmaga lähemat tutvust tegema.

OÜ Vihmategija on siinsamas ja alati olemas. See annab kindlustunde koostöö jätkamiseks. Aitäh!

Triin Lingiene
Tartu Tamme Gümnaasium

Triin Lingiene, www.clickerasmusplus.eu

Koostöö Vihmategija OÜ-ga on kestnud aastaid. Meie koduleht on õigeaegselt uuendatud ja korras.

Igasuguste IT küsimustega oleme saanud abi.

Tänud ja soovitame!

Anne Valk
Tartu Korteriühistute Liit

Anne Valk, www.tarkyl.ee

Olen väga rahul, et just Rain meie kodulehe loomisel abiks oli.

Siiani on koostöö Rainiga olnud alati mõnusalt ladus ja kiire.

Eliia Laats, www.fysiopai.ee

Ei ole muud, kui ainult kiita.
Oli ja on väga meeldiv teha koostööd antud firmaga. Alglahendusest kuni siiani alati abivalmis lahendama tekkinud probleeme.
Küsimuste tekkimisel saab lahendused leitud väga operatiivselt ja kiirelt.

Tulevikus loodame jätkata meie koostööd arendamaks meie veebiportaalide funktsioone.

Kokkuvõttes – meeldiv suhtlus, asjalik, kliendi soove arvestav ja professionaalset tuge pakkuv teenindus annab tellijale oodatud tulemuse.

Minefox OÜ Tegevjuht Marek Kirsipuu
Marek Kirsipuu, www.karjaar.ee

Koostöö Vihmategijaga on aidanud mul oluliselt tööaega ja närvirakke kokku hoida. Kui alguses proovisin ise meie õigusbüroo kodulehte hallata, siis pärast Vihmategijaga koostöö alustamist sain aru, et igaüks peaks tegelema ikkagi sellega, mis tal kõige paremini välja tuleb. Nüüd ongi nii, et mis iganes soov meil seoses kodulehega tekib, leiab see Vihmategija abil tõesti kiire ja asjatundliku lahenduse. Olen väga rahul ja julgen soovitada ka teistele.

Evelin Jõgar

Evelin Jõgar Õigusteenused OÜ juhataja ja jurist

Evelin Jõgar, www.ejlegal.ee

Mina olen Vihmategija tehtud kodulehe lahendusega väga rahul – teenus on kiire ja antakse igati professionaalset nõu.

Kusjuures pakutud lahendused on kaasaegsed ja turundusaspektist lähtuvalt ka toimivad.

Soovitan väga!

Kadri Pill
Tarbatu Tervisepark OÜ

Kadri Pill, www.tervisepark.ee

Kodulehe uuendamiseks otsisin partnerit, kes aitaks kiirelt läbi viia uuendusi ja kujundada koostöös minu nägemusega parim lahendus.

Ma leidsin sellise ettevõtte!

Tõeline aare!

Võtke ühendust Vihmategijaga ja Te näete kuidas Teie IT-asjad kiirelt ja asjalikult sujuvad.  🙂