Vihmategija OÜ tegutseb aastast 2012 ja oleme selle aja jooksul aidanud üle 250 kliendi ja loonud nendega koostöös peaaegu 300 veebilehte.

Oleme paindlikud ja püüame alati anda oma parima selleks, et klient ei saaks mitte ainult veebilehte, vaid töötava lahenduse, mis aitab tal tulla välja otsingutes ja saada päringuid või müüki e-poes.

Rain rain@vihmategija.ee

Rain on ettevõtte asutaja ja juht.

Rain peab ennast turundusinimeseks. Varasemalt on Rain juhtinud erineva suuruseid ettevõtteid. Sellest kogemusest on kõvasti kasu uute klientidega vesteldes, et nende vajadusi paremini mõista. Sedasi saab Rain olla heaks vahelüliks kliendi ja “Patsiga poisi” vahel. Rain on suurepärane suhtleja ning annab alati nõu, kui näeb võimalust olukorda parandada.

Lisaks koolitab Rain endale WordPressi baasil kodulehe tegijaid koolitusfirmas “Kodulehekoolitused

Joosep joosep@vihmategija.ee

Joosep töötab loovarendajana, teeb kodulehed kiireks ja otsimootoritele sobivaks – tõeline SEO meister. Lisaks sellele on Joosep ka foto- ja videograaf, kes aitab kodulehele visuaalseid lahendusi luua. Joosep on peagi lõpetamas Tallinna Tehnikaülikoolis IT süsteemide arendus eriala ja täiendab ennast igapäevaselt.

Joosep on hinnatud video- ja fotograaf pulmas ja peol. Salvestab hetki raamidesse, aga ise mõtleb ikka “raamidest välja”. Hobideks on muusika, investeerimine ja tennis.

Markus markus@vihmategija.ee

Markus on meie “Patsiga poiss”. Patse tal küll pole ja enam poisiks ka nimetada ei saa, kuid ta on alati korrektne ja kohusetundlik. Ei ole olemas olukorda, mida Markus lahendada ei oska. Markust motiveerivad uued väljakutsed.

Vabal ajal tegeleb loodusfotograafiaga ning naudib matkamist. On käinud mägedes, vaadanud sealt kaugele ja …endasse.

Katrin katrin@vihmategija.ee

Katrin veab meie müügiosakonda. Kui tema helistab, siis pääsu ei ole. Kontori hing ja sünnipäevade meelespidaja. Armastab kujundustöid ja ennast täiendada erinevatel koolitustel.

Katrinile meeldib väga reisida. Olgu see siis Eestis või Euroopas, tema on ikka rahul. Lemmik sihtkohaks on Tai ja Kagu-Aasia piirkond. Armastab maitsvalt küpsetada, kodust iluaeda harida ja ei karda aiamaal näppe mullaseks teha.